Aktivity pro členky

Veškeré aktivity a plánované akce jsou pravidelně upřesňovány v průběhu celého roku. Podrobnější informace naleznete vždy v aktuálním ŽAPodaji.

Pondělí:

Ergoterapie
Každé pondělí kromě svátků se v zasedací místnosti scházejí od 13ti hodin cca do 16,00 hodin ty, které mají rády ruční práce. Vyrábíme drobné dárkové předměty sobě pro radost a také pro účely charitativních prodejů. Výtěžek z prodeje použijeme jako Klubovou dotaci při každoročním setkání s bratislavskými Venušemi.  Drobná práce Vašich dovedných rukou je také prezentací Klubu. Přijďte, čeká Vás nejen zábavná práce, ale i ochutnávka dobrot, které příchozí přinesou ke kávě nebo čaji.

Úterý:

Členské schůzky, kavárnička v Chabrech

Na členských schůzkách se scházíme pravidelně každé poslední úterý v měsíci (pokud na tento den nevychází svátek, nebo v té době nejsme na rekondičním pobytu)  v zapůjčených prostorách Českobratrské církve evangelické v Praze 6, Zikmunda Wintra 15.

Schůzky začínají vždy ve 14:30 hodin.

Na schůzkách se dozvíme jednak aktuální dění, zhodnotíme uplynulé akce a seznámíme se s akcemi, které nás čekají v nejbližší době.

Součástí schůzek bývá také přednáška nejen z oboru zdravotnictví.

Žádáme Vás o spolupráci při výběru přednášejících. Máte-li přání dozvědět se něco, co Vás zajímá, řekněte nám o tom, budeme se snažit získat kvalitní přednášející.

Pokud nastane změna termínu konání schůzky, budete včas informovány na předcházející schůzce.

Kavárnička v Chabrech

Setkávání se v Chabrech se stalo už tradicí. Stejně jako v minulých letech se budeme vídat vždy třetí úterý v měsíci, abychom si pověděly své zážitky uplynulých dnů, abychom odlehčily stolům, které se pod dorty, pečivem a jinými dobrotami prohýbají.

V letošním roce se kulatých a půlkulatých výročí dožije celá řada přítelkyň. S těmi, které budou mít zájem, je společně vesele oslavíme. Na setkání jubilantek máme hezké vzpomínky.

Připomínáme současnou dopravu do Chaber:
K Metru C – Kobylisy jedou tramvaje č. 10, 17 a 3. Přestup na autobus č. 162 – vystoupit v Chabrech – stanice „Do Rybníčků“ a cca 50 m zpátky je Sokolovna, kde se kavárnička nachází.

Středa:

Minigolf

Hrajeme každou první a třetí středu v měsíci od 13.30 hod. Scházíme se na nové adrese: Jankovcova 2a, Praha 7 (Maniny) - budova Opel Autovars.

Poplatek pro členky je 60 Kč.

Čtvrtek:

Protaj-či se ke zdraví
Zveme naše členky na cvičení tai-chi. Každý čtvrtek od 16,30 – 18,00 hodin v  tělocvičně T3,  hlavní budova Sokola -Újezd 452/42, Praha 1 – Malá Strana. Cvičení pořádá Aliance žen s rakovinou prsu a je pro naše členky zdarma.

Plavání
V současné době hledáme bazén, který by vyhovoval pro tuto naši aktivitu.